Програма національних обмінів – додаткові можливості для активних громадян

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У середу до Чугуєва завітав голова Центру культурного менеджменту міста Львова Ігор Савчук. У рамках проекту «Містки громадської активності» Центр підтримує заходи, спрямовані на розвиток діалогу між різними регіонами України. Взяти участь у проекті мають змогу і чугуївці.

«Містки громадської активності» – проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив. Цільовою групою проекту є лідери громадянського суспільства, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громади невеликих українських містечок. Проект діє у всіх регіонах України, але перевага надається учасникам з Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Львівської областей.

Особливістю Програми національних обмінів є те, що отримати міні-грант можуть як громадські організації, так і фізичні особи. Участь в проекті можуть взяти громадські активісти, журналісти, соціальні підприємці, культурні діячі та інші активні громадяни. Максимальна сума одного гранту для громадської організації складає 8323 грн, для фізичної особи – 6964 грн.

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейсь-кого Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Спілкуючись з Ігорем Савчуком, міський голова Галина Мінаєва розповіла йому про Стратегію розвитку туризму, яка реалізується в Чугуєві, та висловила сподівання, що чугуївці візьмуть активну участь в проекті, що підтримує Центр культурного менеджменту Львова, тим більш що наше місто має значний успішний досвід участі у різноманітних проектах міжнародної фінансової підтримки та допомоги.