Вчимося енергоефективності

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У Вінниці наприкінці минулого тижня відбувся ІІІ Шведсько-український форум з енергоефективності й чистих технологій, у якому взяла участь міський голова Чугуєва Галина Мінаєва

У рамках панельних дискусій форуму обговорювалися нагальні потреби міст України у сферах вдосконалення енергоефективності, водоочистки та дотримання екологічних стандартів. Також були представлені шведські технології і рішення у сфері енергетики й охорони навколишнього середовища та доступні можливості реалізації за кошти міжнародних фінансових інституцій проектів у сфері енергоефективності і захисту довкілля.

Власні досягнення у галузі енергоефективності презентувала Вінницька міськрада. Місто має великий досвід впровадження проектів у сфері енергоефективності й охорони довкілля у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями й іноземними партнерами, і багато проектів, успішно реалізованих у Вінниці, є актуальними для інших міст України.

Форум з енергоефективності був організований посольством Швеції в Україні і Шведською торговою та інвестиційною радою у партнерстві з Вінницькою міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (Nefco). Участь у ньому взяли керівники органів місцевого самоврядування і комунальних підприємств з усієї України, представники шведських компаній, міжнародних фінансових організацій, що надають фінансування на реалізацію проектів з енергоефективності й охорони довкілля (ЄБРР, Е5Р, Світовий банк, Nefco), представники приватного бізнесу, експерти і науковці.