«Вибір є завжди»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Таку унікальну настільну просвітницько-розважальну гру-тренінг, створену співробітниками Художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна, було презентовано 2 листопада у Художній галереї

Говорити про серйозне у цікавій формі – саме так вирішили у музеї Рєпіна, впроваджуючи проект «Я – людина чи електорат? З’ясуємо в музеї». Родзинкою проекту стала саме настільна гра «Вибір є завжди!», яка була розроблена спеціально для того, аби занурити гравця у атмосферу виборів з позиції виборця і підняти питання, відповіді на які можуть допомогти розібратися у складному процесі здійснення вибору. Гра співзвучна до музейної колекції передвиборчої агітації і до створеної пересувної виставки агітматеріалів, яка теж експонувалася під час заходу. Свій ігровий вибір разом з музейниками робили представники Чугуївської міської ради старшокласників Координаційного центру «Лідер», що функціонує при Будинку дитячої та юнацької творчості.

Презентація гри відбулася у рамках проекту «Я – людина чи електорат? З’ясуємо в музеї», реалізованого громадською організацією «Рєпінський культурний центр» та Художньо-меморіальним музеєм І. Ю. Рєпіна за підтримки Українського центру розвитку музейної справи та Goethe-Institut в Україні задля активізації місцевої громади для осмисленої участі в культурному та політичному житті, утвердження Музею як майданчика для суспільних дискусій. Проект реалізовувався з 1 вересня по 2 листопада 2016 року і складався з низки заходів, таких як «Політичний мульттеатр», «Газетний форум», дискусія «Жінка та політика: свобода обирати свій шлях», рольова гра з моделювання шляху виборчого бюлетеню, тренінги «Я – людина чи електорат» та «Не будь чайником!» тощо… Ці заходи буди націлені як на дорослих відвідувачів, так і на старшокласників шкіл Чугуєва та Чугуївського району.