Важливий крок до енергоефективності

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

1 листопада міський голова Галина Мінаєва в рамках Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Енергоефективність та відновлювана енергетика» підписала з агентством Держенергоефективності Меморандум про співробітництво у сфері розвитку відновлюваної енергетики.

У рамках підписаних меморандумів агентство Держенергоефективності бере на себе зобов’язання надавати містам всебічну підтримку у пошуку інвестора для реалізації проектів, спрямованих на заміщення газу та використання альтернативних джерел енергії.

«Від реалізації таких проектів міста лише виграють, адже мова йде не тільки про зменшення газової залежності, а й про соціально-економічний розвиток міста, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевих бюджетів», – зазначив голова агентства Держ-енергоефективності Сергій Савчук.

Учасники заходу вважають підписання меморандуму важливим кроком на шляху реалізації багатьох місцевих проектів щодо впровадження енергозберігаючих технологій та переходу багатьох соціально важливих об’єктів саме на альтернативні види енергопостачання.

Варто зазначити, що цього дня, окрім Чугуєва, подібні меморандуми підписали мери таких міст, як Хмельницький, Моршин, Малин, Кам’янське, Вознесенськ, Славута, Ніжин, Хотин.

Крім того, станом на 1 листопада виявили бажання підписати Меморандум ще 40 міських рад.