На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Більш ніж чотири десятки питань розглянули депутати Чугуївської міської ради під час чергового XIII сесійного засідання, яке провела цього понеділка міський голова Галина Мінаєва.

Зокрема, були затверджені Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Чугуївській міській раді та її виконавчих органах, Програма економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік,  Цільова програма розвитку цивільного захисту на 2017-2019 роки, Програма розвитку фізичної культури та спорту «Спорт протягом життя» на 2017-2019 роки, Комплексна програма соціального захисту населення на 2017-2020 роки, Програма розвитку культури та туризму на 2017-2019 роки та низка інших.

Були внесені поточні зміни і в декілька вже існуючих міських програм, що стосуються питань соціального захисту та освіти.

Значною, і навіть, на думку деяких експертів, революційною подією в житті міста стало затвердження на XIII сесії Чугуївської міської ради Положення про громадський бюджет міста Чугуєва (детальніше про нього ми розповімо читачам в наступних номерах нашої газети).

Також депутати затвердили перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Чугуєва, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні у 2016 році.

Завершилось сесійне засідання розглядом питань майнового характеру та обговоренням поточних проблем життєдіяльності міста в розділі «Різне».