Управління комунальним господарством: у пошуках нових шляхів

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У рамках міжнародного проекту «Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством», який розпочався в жовтні цього року, представники Національної академії державного управління при Президентові України та міські голови міст з різних областей країни, серед яких була і мер Чугуєва Галина Мінаєва, відвідали з навчальним візитом місто Мангайм Федеративної Республіки Німеччина.

Метою даного проекту є забезпечення професіоналізації і стабілізації органів місцевого самоврядування, ефективного управління містом і комунальним господарством з використанням кращих практик світового досвіду та європейських стандартів.

В Університеті прикладного менеджменту Мангайму представники української делегації зустрілись із віце-президентом Університету, доктором Долорес Санчас та керівником міжнародного проекту «Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством» Озером Пінером. Під час зустрічі було обговорено напрями професійного навчання для міських управлінців.

Під керівництвом депутата Бундестагу, професора Університету Ларса Кастелуччі було проведено тематичний семінар «Муніципальне управління та міське планування». Використовуючи інтерактивні форми і методи, учасники заходу розглянули питання муніципального управління та міського планування, особливостей сталого управління містом та впливу міської культури на стратегію його розвитку.

Слід зазначити, що представники місцевого самоврядування України також поділилися з німецькими колегами своїми напрацюваннями в оптимізації управління комунальним господарством. Зокрема, міський голова нашого міста Галина Мінаєва під час візиту до Мангайму презентувала онлайн-систему «Комунальний диспетчер Чугуєва», яка нещодавно успішно розпочала свою роботу.