На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

ХІІ чергова сесія Чугуївської міської ради VІІ скликання відбулася 12 жовтня у залі засідань Чугуївської міської ради під головуванням секретаря міськради Наталії Нежид.

Більше шістдесяти питань порядку денного розглянули депутати під час пленарного засідання. Зокрема, було прийнято «Міську програму підтримки військових частин Збройних Сил України, які розташовані на території м. Чугуєва на 2016-2017 роки»; внесено зміни до «Програми економічного і соціального розвитку міста Чугуєва на 2016 рік»; «Комплексної програми соціального захисту населення м. Чугуєва на 2016 рік» (зі змінами); «Програми реформування  та розвитку житлово-комунального господарства м. Чугуєва на 2015-2019 роки»; до рішення II сесії Чугуївської міської ради VІІ скликання від 25.12.2015 року № 57-VІІ «Про міський бюджет на 2016 рік» (зі змінами); до «Міської комплексної програми розвитку культури на 2013-2016 роки»; «Програми розвитку молодіжних ініціатив, формування здорового способу життя, організації оздоровлення та відпочинку дітей у м. Чугуєві на 2016 – 2017 роки».  Рішенням сесії близько 20 будинків житлового фонду Чугуєва було передано на баланс та в управління і на утримання об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків. Винесли депутати свої рішення і щодо низки питань стосовно майнових та земельних прав юридичних та фізичних осіб.

Додатковим прийнятим рішенням місцеві парламентарі виділили додаткові кошти Чугуївському районному бюджету на фінансування медичного обслуговування мешканців міста Чугуєва.

Слід зазначити, що пленарному засіданню передувала копітка робота депутатів з обговорення і відпрацювання проектів рішень у постійних депутатських комісіях, тому у сесійній залі усі рішення приймалися зважено і конструктивно.