Фінансове забезпечення територіальних громад в 2017 році може суттєво погіршитися

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

27 вересня у Києві відбулося засідання Правління Асоціації міст України, яке проводив Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко.

В заході брала участь міський голова Чугуєва Галина Мінаєва.

Серед основних питань порядку денного засідання були підготовка до опалювального сезону та врахування інтересів місцевого самоврядування в проекті Держбюджету на 2017-й рік.

Загальну стурбованість серед членів Правління АМУ викликав аналіз проекту Державного бюджету, який вже сьогодні дозволяє стверджувати, що фінансове забезпечення територіальних громад в 2017 році суттєво погіршиться.

В ході засідання була сформована робоча група від Асоціації міст, яка повинна оперативно напрацювати поправки до проекту бюджету і зустрітися з представниками бюджетного комітету ВРУ, профільними міністрами та озвучити питання й проблеми місцевого самоврядуівання, які вимагають розв’язання. Зваживши всі ризики та загрози, Правління АМУ підготувало Звернення до Голови парламенту та народних депутатів України щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад у 2017 році.