Як покращити механізм взаємодії

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Оцінка ефективності механізмів взаємодії «влада – громада» стала на минулому тижні предметом обговорення під час фокус-групи, що відбулася в мерії нашого міста в рамках роботи Клубу громадського діалогу.

Учасники заходу – керівники управлінь та відділів міськвиконкому – висловили свою точку зору щодо рівнів та засобів комунікації муніципалітету та громади, а також обговорили критерії оцінювання їх ефективності. Під час роботи в групах були визначені сильні та слабкі сторони системи взаємодії міської влади з мешканцями міста, а також запропоновані конкретні шляхи її покращення.

В розмові з нашим кореспондентом модератор фокус-групи, начальник відділу надання адміністративних послуг управління обслуговування замовників та персоналу виконавчого комітету міської ради Ірина Вишлова-Пилєва, яка, до речі є керівником Клубу громадського діалогу нашого міста, зазначила, що більш-менш об’єктивне оцінювання рівня взаємодії влади та громади в Чугуєві можна буде зробити лише після проведення ще однієї фокус-групи, яке планується протягом наступного місяця. Цього разу свою точку зору на дане питання будуть висловлювати представники громадськості міста.