Творчою стежиною

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості у 64-й раз успішно стартував новий навчальний рік

День відкритих дверей у Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості – це завжди свято. Весело, цікаво та яскраво зустріли працівники та вихованці закладу і нинішній навчальний рік. Пісні та танці, конкурси та розваги, майстер-класи від керівників гуртків та працівників Художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна створювали надзвичайно теплу атмосферу, де кожен почував себе частинкою великої творчої родини.

Змістовно та цікаво ведучі свята представили керівників усіх гуртків БДЮТ, зупинившись на головних досягненнях їх вихованців у минулому році.

Різноманіття видів творчої діяльності (у БДЮТ працюють 57 гуртків та  груп!), що пропонується у позашкільному закладі, надає можливість кожній дитині знайти заняття до душі, розкрити її творчий потенціал.

 

 

Від щирого серця колектив викладачів та учнів БДЮТ привітала його директор Ірина Коротич, побажавши усім невичерпної творчої наснаги та нових успіхів. Начальник міського відділу освіти Марина Проценко, наголосивши на вкрай важливій ролі позашкільної освіти у процесі виховання підростаючого покоління, нагородила Почесними грамотами керівника гуртків «Шахи», «Шашки» Олександра Солдатова, заступника директора з господарських питань  Ольгу Поповську, незмінних ведучих усіх дитячих міських заходів, культорганізаторів БДЮТ – Олександру Вдовину (керівника гуртка англійської мови для малюків) и  Вікторію Мірошникову (керівника театральної Студії «Прем’єра»).

Слова привітання та подарунки отримували винуватці свята і від гостей: від народного депутата України Дмитра Шенцева комплекти українського національного вбрання вручили Ніна Куралех, керівник Чугуївської міської громадської  приймальні нардепа, та Руслан Овчаренко, депутат Чугуївської міської ради. Давні друзі та партнери Будинку творчості – війсь-ковослужбовці в/ч А-2467 в особі начальника клубу військової частини, учасника АТО Дениса Пастущака – також привітали вихованців БДЮТ та надали солодкі призи.

Сьогодні Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості – казкове містечко, де здійснюються дитячі мрії. І його двері завжди відкриті для усіх, хто бажає творити, майструвати, пізнавати світ, дружити та радіти дитинству!