МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

військового комісара Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату

30.08.2016   м. Чугуїв   № 132

«Про призов громадян на строкову військову службу»

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України » від 29 березня 2016 року №122/2016 «Про строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Чугуївського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 19891998 pн., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська (колишня К. Лібкнехта), 2а у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, відповідно до статті 15 пункту 8 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зобов’язані прибути до районного військового комісаріату з 3 жовтня 2016 року по 30 листопада 2016 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Чугуївського району та міста Чугуєва Харківської області, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Військовий комісар Чугуївського ОPBK підполковник О. В. ДЕМ’ЯНЕНКО.