Шановні друзі!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята – Дня незалежності України. Цього року народ України святкує ювілейну 25-ту річницю, відколи здійснилася мрія наших предків, котрі віками прагнули до самостійності й державності, мужньо відстоювали людську гідність і право на вільний вибір, берегли споконвічні традиції рідної землі.

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Сьогодні наша країна переживає непростий час громадянського та військового протистояння – і це суворе випробування для українського народу на відданість Батьківщині, на здатність йти шляхом демократичних перетворень та вміння відстоювати найвищі людські цінності. І я впевнена, що ми, об’єднавши зусилля задля миру та благополуччя рідного краю, здатні подолати усі труднощі і досягти успіху.

Від усієї душі зичу вам, дорогі чугуївці, здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім'я демократичної процвітаючої України – надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом вас!