Наполеглива робота — реальні результати

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чугуїв отримав стабілізаційну дотацію на видатки для професійно-технічної освіти

Місто Чугуїв неодноразово зверталося до Уряду з пропозиціями виділити кошти для належного фінансування професійно-технічної освіти, що є гострим питанням для міста. Так, 27 травня 2016 року за ініціативи міського голови Галини Мінаєвої Асоціацією міст України було прийнято рішення звернутися до Прем’єр-Міністра України В. Б. Гройсмана з проханням виділити додатково до передбачених 500 млн гривень стабілізаційної дотації 1,5 млрд гривень для фінансування закладів ПТУ в містах обласного значення.

Чугуївська міська рада також проводила активну роботу щодо вирішення проблеми фінансування професійно-технічних закладів нашого міста — відповідні звернення направлено до Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, до Голови Харківської обласної ради, до Голови Асоціації міст України, Міністерства освіти і науки, до Міністерства фінансів України. Виконавчим комітетом проведено ретельний аудит фінансово-господарської діяльності ПТУ, надано зауваження щодо раціонального використання бюджетних коштів.

14 липня 2016 року Уряд прийняв постанову № 420 щодо розподілу стабілізаційної дотації місцевим бюджетам на видатки для професійно-технічної освіти.

По Харківській області лише 2 міста отримали допомогу від держави на утримання ПТУ  – Чугуїв та Первомайськ. Чугуївському міському бюджету згідно з постановою

№ 420 виділено 2492,6 тис. грн дотації.

http://chuguev-rada.gov.ua

ДОВІДКОВО

У місті функціонують 2 професійно-технічних навчальних заклади, видатки на утримання яких заплановано кошти в сумі 13,2 млн грн, у тому числі за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету – 9,1 млн  грн. Разом з цим залишаються незабезпеченими видатки до кінця поточного року (листопад та грудень) у сумі 1,8 млн грн.