На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чергове засідання міського виконавчого комітету відбулося 10 червня під головуванням міського голови Галини Мінаєвої

Першим з планових питань було розглянуто стан проведення призову громадян на строкову війсь-кову службу на території Чугуєва. До уваги членів виконкому було надано широку інформацію щодо реалізації міської програми проведення заходів з допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді та призову громадян на строкову військову службу. Взявши до уваги почуте, члени виконкому відзначили необхідність посилення роботи у цьому напрямку з метою забезпечення виконання плану призову на строкову службу навесні-влітку 2016 року.

Результати реалізації проектів, програм розвитку міста було визнано членами виконкому на доброму рівні; відзначено практичну корисність для громади низки уже реалізованих як міжнародних, так і вітчизняних і обласних проектів. У рішенні з даного питання наголошено на продовженні роботи щодо залучення грантових коштів для розвитку міста.

Змістовна інформація була надана членам виконкому з питання про забезпечення контролю за охороню пам’яток історії та культури на території Чугуєва. Станом на травень 2016 року у місті знаходяться 19 пам’яток місцевого значення, що мають охоронний номер та занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. З метою консервації, реставрації та збереження пам’яток історії профільним відділам було рекомендовано активізувати роботу щодо залучення позабюджетних коштів на зазначені цілі; сприяти включенню об’єктів історико-культурної спадщини до обласних та міських туристичних маршрутів; забезпечити виконання заходів Стратегії розвитку туризму на 2016-2022 роки.

Актуальним було питання про стан створення та діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Чугуєва. На 1 червня 2016 року житловий фонд міста складає 205 багатоквартирних будинків, з них у 70 будинках створено 55 ОСББ. У 2015 році було створено 12 ОСББ, а за 5 місяців 2016-го – 17 об’єднань. У Чугуєві діє Програма сприяння діяльності ОСББ, у рамках якої у минулому році було виділено 1300,0 тис. грн при умові спільного фінансування на капітальний ремонт, реконструкцію та інші види робіт в будинках. Ведеться активна робота щодо участі ОСББ у різноманітних проектах інвестиційної підтримки. Відмітивши позитивні процеси у зазначеній галузі, члени виконкому наголосили на необхідності продовження роботи по залученню ОСББ у заходах з впровадження енергоефективних технологій; з широкої роз’яснювальної роботи по створенню об’єднань співвласників житла.

При розгляді поточних питань було винесено ряд рішень щодо захисту майнових прав неповнолітніх мешканців міста та організації роботи окремих органів виконавчої влади.