«Роль зеленого туризму в розвитку громади»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Семінар на таку тему відбувся в Чугуєві минулого вівторка

Оригінальна форма відпочинку в приватних господарствах сільської місцевості (сільський зелений туризм) – це вид дозвілля, що поступово набирає обертів в Україні. Сільський колорит та природні особливості культурної, історичної та етнографічної спадщини Слобожанщини не мають залишити байдужим жодного туриста. Але сільський зелений туризм – це не тільки мальовнича хата, а, передусім, вдалий туристичний бізнес-проект.

У нашому місті є усі умови для розвитку зеленого туризму – багата та цікава історія, пам’ятки культури і мистецтва, музеї та мальовнича природа. До того ж, Чугуїв відомий на весь світ як батьківщина славетного художника Іллі Рєпіна.

У навчально-методичному семінарі «Роль зеленого туризму в розвитку громади» взяли участь фахівці – Валентина Холодок, директор «Харківського організаційно-методичного центру туризму», і Тетяна Панченко, заступник голови Спілки сприяння розвитку зеленого сільського туризму України у Харківській області. Метою зустрічі стало ознайомлення чугуївців з досвідом облаштування сільських зелених садиб в Україні та за кордоном, обговорення організаційно-правових аспектів та шляхів запровадження сільського зеленого туризму у Чугуєві. Учасниками семінару також стали працівники галузі туризму і культури, підприємці – власники зелених садиб «Осинове плесо» (м. Чугуїв) та «Тарасова садиба» (с. Зарожне), які разом з фахівцями з Харкова розглядали питання розвитку зеленого туризму та шляхи того, як зробити його більш привабливим для туристів і економічно вигідним для громади.

Наприкінці семінару його учасники подякували фахівцям з Харкова та висловили сподівання на подальшу співпрацю.