Консалтинговий центр – на допомогу підприємцям!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

З 26 травня 2016 року у Чугуївському  міському районному центрі зайнятості працює Консалтинговий центр з безкоштовної підтримки підприємців-початківців

Фахівці державних установ та спеціалізованих організацій на волонтерських засадах супроводжують бізнесменів у сфері комерційної, юридичної та бухгалтерської діяльності; фізичним особам-підприємцям та юридичним особам допомагають в досягненні заявлених цілей, сприяють вирішенню кадрових та організаційних питань, надають консультації щодо ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності, податкового законодавства, відкриття рахунків у банківських установах тощо.

Консалтинговий центр оснащений комп’ютерною технікою з підключенням до мережі інтернет, засобами друку, сканування та копіювання документів. Відвідувачі можуть вільно користуватися технікою, на місці попрацювати над своїм бізнес-планом, поспілкуватись з професійними фахівцями. Особливу увагу тут приділятимуть бізнесменам з числа внутрішньо переміщених осіб та демобілізованим особам із зони АТО.

Відвідувачі зможуть отримати покрокову інструкцію з питань основ бухгалтерського обліку, зокрема заповнення звітності до фіскальних органів за допомогою відеоуроків, та мають можливість формування та подання звітів до Єдиного вікна подання електронної звітності.

Центр працює за двома напрямками: сектор відкриття власного бізнесу та сектор підтримки власного бізнесу. У Секторі відкриття власного бізнесу шукачі роботи та безробітні, які мають наміри відкрити власну справу, можуть отримати професійні консультації з метою виявлення нахилів до підприємництва, отримати індивідуальні консультації з питань бізнес-планування, законодавства, стану ринку праці, а також захистити бізнес-план. У цьому секторі проходитимуть навчальні семінари, тренінги та майстер-класи щодо організації підприємницької діяльності, у тому числі із залученням представників органів влади, державних структур та організацій, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва.

У Секторі підтримки власного бізнесу підприємці-початківці, з числа осіб, які отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, зможуть отримати консультації спеціалістів державних установ (Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби), з якими досягнуто домовленості про щотижневе чергування у Консалтинговому центрі.

Консалтинговий центр працює щодня, крім вихідних, з 8.00 до 16.00