На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На черговому засіданні міськвиконкому, що відбулося 13 травня під головуванням заступника міського голови Людмили Макаренко, було розглянуто десятки питань стосовно життєдіяльності міста та юридичних прав мешканців Чугуєва.

Про підсумки діяльності у 2015 році культурного центру «Імідж» та Чугуївської Централізованої бібліотечної системи членам виконкому доповіли їх керівники, акцентувавши увагу на досягненнях та новаціях у роботі, яку, за результатами обговорення питань, було визнано на доброму та високому рівні відповідно.

Активно члени виконкому обговорювали результати фінансово-господарської діяльності КП «Чугуїввода» та Чугуївського комунального комплексу у 2015 році, підсумки минулого опалювального сезону та підготовку до нового на КП «Чугуївтепло». У рішеннях з цих питань керівництву комунальних підприємств особливо рекомендовано  впроваджувати енергозберігаючі технології та заходи з метою зменшення витрат на виробництво послуг. Також, враховуючи злободенність проблеми засилля міста безпритульними тваринами, КП «Чугуївський комунальний комплекс» доручено розробити відповідну програму щодо урегулювання ситуації.

Серед поточних питань було розглянуто роботу Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей; затверджено Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення; легалізовано шляхом повідомлення органи самоорганізації населення – 38 вуличних комітетів. Резонансним було питання про надання в оренду ФОП тротуару біля магазину «Чебурашка» для виконання робіт з благоустрою та розміщення нестаціонарного дитячого ігрового комплексу. З’ясувавши всі нюанси справи, члени виконкому вирішили відмовити підприємцю у оренді цієї ділянки та запропонувати місце у парку відпочинку імені І. Ю. Рєпіна.