Учитель-новатор

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Щорічно компанією «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України на виконання програми «Партнерство в навчанні» проводиться Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор». Його мета – опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних засобів навчання. Щороку організатори конкурсу відзначають 10 кращих інноваційний проектів.

За результатами XII Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» у 10 кращих робіт увійшла робота Тетяни Василівни Відішевої, учителя української мови та літератури Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8. Нагородження переможців відбулося у Києві.

Кожний навчальний рік стає для Тетяни Василівни злетом творчих задумів та загального визнання її педагогічного таланту. Вона – лауреат обласного етапу конкурсу «Учитель року-2015» в номінації «Українська мова та література». Її учні – переможці фінальних етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка і Всеукраїнського конкурсу читців, лауреати обласного фестивалю ораторського мистецтва.

Тетяна Василівна ґрунтовно знає свій предмет, досконало володіє методикою його викладання, вміло застосовує інформаційно-комунікативні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів.

Відділ освіти Чугуївської міської ради вітає Тетяну Василівну з перемогою та бажає нових здобутків на ниві освіти!