Про призов громадян на строкову військову службу

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Наказ військового комісара Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату 05.04.2016 м. Чугуїв № 54

Відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про вій-ськовий обов’язок і військову службу», «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352, Указу Президента України «Про строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову вій-ськову службу у 2016 році» від 29 березня 2016 року № 122/2016:

1. З 5 травня по 30 червня 2016 року буде проведено призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Чугуївського ОРВК для призову на строкову вій-ськову службу підлягають всі громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову вій-ськову службу.

3. Усі призовники, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Чугуїв, вул. К. Лібкнехта, 2-а у зазначений час з документами, які вказані в особистих повістках. Громадяни, яким повістка військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії за будь-яких обставин не надійшла, зобов’язані з’явитись до призовної дільниці районного військового комісаріату в десятиденний строк з дня початку весіннього призову, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово знаходяться на території Чугуївського району та м. Чугуєва, зобов’язані повернутись до місця постійного проживання і з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повістками до вій-ськового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

6. Керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, зобов’язані забезпечити явку призовників на призовну дільницю.