Від всього серця

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Минулого тижня в 92-й механізованій бригаді відбулися урочистості на честь вій-ськовослужбовців, які звільнилися з лав Збройних сил України за демобілізацією.

З нагоди цієї важливої події творчий колектив культурного центру «Імідж» підготував святкову програму за участі творчих колективів і сольних виконавців. Щирі, проникливі виступи артистів неабияк розчулили мужніх чоловіків, які останнім часом присвячували себе службі і захисту територіальної цілісності держави, та подарували безліч приємних емоцій глядачам у формі.

Розпочало святкову програму виконання гімну Чугуєва чугуївською талановитою вокалісткою, директором КЦ «Імідж» Яною Ващук у супроводі естрадно-духового оркестру культурного центру. Не менш проникливими і чуттєвими були виступи вокалісток Катерини Шишкової, Анастасії Романової, Олександри Корчинової, Анни Касьянової. Майстерністю, гарною фізичною підготовкою, творчім підходом глядачів здивували артисти групи «Старт» Чугуївського професійного ліцею № 19. Із задоволенням вояки привітали танцювальну композицію «Україна вітає» у виконанні колективу сучасного та народного танцю «Данс-клас» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості.

Зазначимо, що подібний виїзний концерт для вій-ськовослужбовців проходить не вперше, і, як зізнаються військові, подібні заходи неабияк піднімають бойовий дух та викликають патріотичні почуття.