Рятувати життя до приїзду лікарів – одна із задач Національної поліції України

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Саме з такою метою для правоохоронців Чугуївського відділу поліції було проведено семінар «Засвоєння працівниками поліції навичок з надання невідкладної медичної допомоги»

25 березня на базі Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області провідні лікарі Чугуївської ЦРЛ проводили практичні заняття з особовим складом відділу поліції з надання невідкладної медичної допомоги громадянам у разі їх захворювання, одержання травми, цукрового діабету, серцевого нападу, епілепсії та іншим розповсюдженим захворюванням, при спробі покінчити життя самогубством.

Запрошені лікарі, а саме: лікар-травматолог Володимир Кухоцький; лікар-епідеміолог Сергій Середа, лікар-психіатр Вікторія Шаровкіна; лікар-невропатолог Сергій Шулико, лікар-кардіолог Альберт Пронський; лікар-ендокринолог Олександр Токарєв, відпрацювали з особовим складом навички першої невідкладної допомоги громадянам, поділились своїм досвідом роботи, розповіли типові ситуації, які виникають при виїзді на місце пригоди.  На заняттях застосовувався вітчизняний та міжнародний досвід.

 

 

Начальник Чугуївського відділу поліції Олександр Пар-фьонов зазначив, що такий захід є дуже важливим, оскільки робота поліцейських – це не лише профілактика та припинення правопорушень, а й готовність прийти на допомогу кожному громадянину та оперативно надати необхідну  допомогу. Правоохоронці мають знати, як себе поводити під час надання невідкладної допомоги, та вміти правильно застосовувати свої знання на практиці. Отримані під час тренінгу знання зможуть допомогти поліцейським врятувати життя потерпілих до приїзду бригади швидкої допомоги.

Чугуївський відділ поліції висловлює подяку керівництву Чугуївської ЦРЛ ім. М. І. Кононенка та особисто головному лікарю В’ячеславу Юрійовичу Грушці за допомогу у організації та проведенні занять.