У пошуках чугуївського бренду

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Питання розвитку туризму у рідному місті стало темою планового засідання Координаційного центру «Лідер» по роботі з учнівськими організаціями, що існує при Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості.

Засідання організаторами зустрічі було побудовано у вигляді тренінгу з елементами рольової гри та мозкового штурму. Лідери працювали над створенням банку 5 топів визначних місць, продуктів, сувенірів, розваг рідного міста; спробували себе у ролі гіда по пам’яткам історії та архітектури Чугуєва; познайомилися із Стратегією розвитку туризму у місті Чугуєві на 2016-2022 роки.

У роботі засідання Координаційного центру «Лідер» взяли участь Алла Сазонова, мистецтвознавець, завідуюча відділом виставок та пленерів культурного центру «Імідж», Альона Маршала, начальник відділу культури і туризму, Іван Чубукін, начальник відділу внутрішньої політики та організаційної роботи апарата виконкому.

Домашнім завданням лідерам стала робота над створенням бренду рідного міста, який надасть можливість ознайомити українців з Чугуєвом та спонукатиме приїхати до нашого міста. А це у свою чергу підвищить місцевий патріотизм, соціальну активність городян, залучить кожного мешканця міста до проведення культурно-просвітницьких міських заходів.