Наші туристи – знову серед найкращих

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Одразу три переможних місця та 21 грамоту привезли з обласних змагань з пішохідного туризму в закритому приміщенні вихованці Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства.

Змагання відбувалися в спортивній залі однієї зі шкіл Харкова. Командам потрібно було пройти дистанції «Смуга перешкод». У змаганнях двох вікових категорій брали участь понад 80 учасників з Харківської області. Серед призерів у старшій віковій групі І та ІІ місця посіли дві команди вихованців Чугуївського міського ЦТК, а в молодшій підгрупі юні туристи-пішохідники міста Чугуєва посіли ІІІ місце (тренер С. В. Лисенко).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів». Загалом наші туристи вибороли 21 грамоту обласних змагань, з чим ми їх і вітаємо та бажаємо подальших успіхів у наступних змаганнях.

Ще одним недавнім здобутком юних туристів Чугуєва стала успішна участь у складі команди Харківської області в змаганнях Кубку України з пішохідного туризму, що відбувалися у Полтаві. У змаганнях брали участь 19 команд юних туристів з різних куточків України. У командному заліку збірна команда юних туристів Харківщини посіла 6 місце серед 19 команд-учасниць. Участь у зазначених змаганнях є однією з перевірок готовності команди юних туристів до Чемпіонату України з пішохідного туризму, який відбудеться у липні 2016 року на Івано-Франківщині.