Змагалися юні ерудити

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У лютому пройшли інтелектуальні ігри міського клубу «Знавці» сезону 2016 року, у яких взяли участь кращі команди інтелектуалів загальноосвітніх навчальних закладів Чугуєва. Ігри проходили у двох вікових категоріях.

17 лютого за звання кращих ерудитів міста змагалися команди учнів 7-9 класів. Програма інтелектуальних ігор включала в себе питання зі шкільної програми, на ерудицію, загальний розвиток учнів, питання з історії Чугуєва та життя і творчості Іллі Юхимовича Рєпіна.

Кращими гравцями сезону 2016 року серед команд учнів 7-9 класів третій рік поспіль стала команда «Апельсин» ЗОШ № 7 (керівник команди Наталія Володимирівна Приступа, вчитель української мови та літератури). На другому місці – команда Клугино-Башкирівської ЗОШ, на третьому – гімназії № 5 та ЗОШ № 8.

Команди учнів 10-11 класів навчальних закладів Чугуєва відстоювали звання кращих ерудитів клубу «Знавці» 19 лютого. Всю гру перемога переходила від однієї команди до іншої, у фаворитах гонки були учні ЗОШ № 2, Клугино-Башкирівської школи, НВК № 6. Останнє питання III-го туру інтелектуальної ігри визначило переможця – ним стала команда «Лідер» гімназії № 5 (керівник команди Галина Петрівна Пугачова, вчитель історії). Друге місце посіла команда Клугино-Башкирівської ЗОШ, третє – ЗОШ № 2.

За умовами інтелектуальних ігор міського клубу «Знавці» переможці сезону 2016 року візьмуть участь у обласному чемпіонаті Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді, який відбудеться у березні 2016 року на базі Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

 

 

У лютому на базі Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості  пройшли традиційні щорічні міські особисто-командні змагання з шашок та шахів, у яких взяли участь учні та вихованці навчальних закладів. Організатором турнірів виступив Олександр Олександрович Солдатов, керівник гуртків БДЮТ.

У командних змаганнях були представлені команди майже всіх навчальних закладів міста. У особистих змаганнях взяли участь 50 шахістів та 42 шашиста, що більше, ніж у змаганнях 2014/2015 навчального року. Вихованці Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості склали 48% від загальної кількості учасників турніру.

Переможці міських особисто-командних змагань з шашок:

– у змаганнях серед команд навчальних закладів міста:

1 місце – гімназія № 5

2 місце – ЗОШ № 7

3 місце – ЗОШ № 4

– у особистих змаганнях серед хлопців від 5 до 9 років:

1 місце – Кирило Будниченко (БДЮТ)

2 місце – Святослав Базакуца (БДЮТ)

3 місце – Максим Райлян (БДЮТ)

– у особистих змаганнях серед хлопців від 9 до 14 років:

1 місце – Віталій Вертієв (БДЮТ)

2 місце – Дмитро Халін (ЗОШ № 4)

3 місце – Максим Рум’янцев (БДЮТ)

– у особистих змаганнях серед дівчат:

1 місце – Почекуніна Богдана (ЗОШ № 4)

2 місце – Усенко Дарина (ЗОШ № 4)

3 місце – Логвінова Римма (ЗОШ № 4)

Переможці міських особисто-командних змагань з шахів:

– у змаганнях серед команд навчальних закладів міста:

1 місце – гімназія № 5

2 місце – ЗОШ № 4

3 місце – ЗОШ № 2

– у особистих змаганнях серед хлопців від 5 до 9 років:

1 місце – Святослав Базакуца (БДЮТ)

2 місце – Владислав Пономарьов (БДЮТ)

3 місце – Кирило Будниченко (БДЮТ)

– у особистих змаганнях серед хлопців від 9 до 14 років:

1 місце – Богдан Курячий (БДЮТ)

2 місце – Максим Рум’янцев (ЗОШ № 4)

3 місце – Віталій Вертієв (БДЮТ)

– у особистих змаганнях серед дівчат:

1 місце – Кіра Грідіна (БДЮТ)

2 місце – Ксенія Мєдвєдєва (БДЮТ)

3 місце – Владлена Андрійовська (ЗОШ № 2)