Кращий працівник місцевого самоврядування – посадовець Чугуївської міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Переможцем у номінації «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради» обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування-2015» стала Ірина Вишлова-Пилєва – начальник-адміністратор відділу надання адміністративних послуг управління обслуговування замовників та персоналу виконавчого комітету Чугуївської міської ради.

Перемозі передували випробовування. У першому (міському) етапі конкурсу довелося писати диктант з української мови та пройти тести на знання профільного законодавства. Серед своїх колег з міської ради Ірина Вишлова-Пилєва стала найкращою, і саме їй випала честь представляти Чугуїв у обласному етапі конкурсу. Та й тут наш посадовець була на висоті й удостоїлася першого місця у номінації «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради», гідно представивши чугуївське місцеве самоврядування.

На урочистостях до Дня місцевого самоврядування, що відбулися у актовій залі Харківської обладміністрації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін щиро подякували Ірині Вишловій-Пилєвій за самовіддану працю з розбудови місцевого самоврядування, спрямовану на благо громади, привітали з професійним святом та вручили диплом переможця і квіти.

 

 

– Найбільш затребуваними послугами нашого Центру є послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України, вклеювання до паспорта фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку, з реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, з земельних питань, – розповідає Ірина Вишлова-Пилєва. – Останнім часом серед наших постійних відвідувачів – вимушені переселенці та учасники АТО, які звертаються, щоб отримати консультації з питань щодо реалізації власних прав, а також з проблем, що їх найбільш турбують. І хоча багато звернень знаходяться поза колом наших повноважень, ми завжди намагаємося допомогти відвідувачам, знайти для них необхідну інформацію, розуміючи, у яких скрутних життєвих обставинах опинилися наші співвітчизники.

Безумовно, дуже приємно, що нашу роботу побачили та оцінили. Ця перемога – не тільки моя особиста, а й усього колективу Центру: поруч зі мною працюють чуйні, уважні та небайдужі спеціалісти своєї справи.

У подальшому ми плануємо розширити спектр послуг, які надаються Центром, поліпшити умови прийому громадян. Уже зараз працюємо над вивченням питання надання супутніх послуг, як то ксерокопіювання, фотографування на документи, банківські послуги. Зробити максимально простими та доступними для кожного громадянина адміністративні послуги – саме така наша мета і бажання.

Від імені усіх чугуївців вітаємо Ірину Іванівну з почесною нагородою та бажаємо нових професійних досягнень!

В. КОЛЕСНИК.