Дорогу – молодим!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На Всеукраїнському форумі «Інновації та реформи молодіжної політики», який відбувся на початку грудня у Києві, громадські організації презентували проекти, реалізовані в різноманітних регіонах України протягом 2015 року.

Відкриваючи захід, в якому взяли участь понад 200 представників міжнародних організацій, фондів та посольств іноземних держав, організацій громадянського суспільства з усіх регіонів України, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вкотре наголосив на провідній ролі молоді в розбудові сучасної України.

Національно-патріотичні, освітні заходи, літературні та музичні фестивалі були здійснені в регіонах протягом

цього року. Серед них – «Майстерня сільських ініціатив», «Центр зайнятості вільних людей», літературно-мистецький фестиваль «Гоголівка», перша школа прадав-ньої вишивки «Наш оберіг» та інші.

Чугуїв на Всеукраїнському форумі «Інновації та реформи молодіжної політики» презентував проект «Сквер Молодіжний – креативний простір для активної молоді». Нагадаємо, що ідея створення у Чугуєві скверу Молодіжний належить випускникам громадського факультету муніципального розвитку. Саме вони запропонували створити в центрі міста куточок, де цікаво та з користю могли б проводити своє дозвілля молоді люди, і який би став справжньою прикрасою нашого міста. За підтримки міського голови Галини Мінаєвої, громадських організацій за рекордно короткий термін ця ідея була втілена в життя. І наразі  сквер Молодіжний є центральним майданчиком для культурного дозвілля чугуївської молоді, адже саме тут проводяться різноманітні заходи із школярами та студентами.

Чугуївський проект «Сквер Молодіжний – креативний простір для активної молоді» на Всеукраїнському форумі презентувала випускниця факультету муніципального розвитку Вікторія Міхальчук. «Дуже приємно, що організатори форуму вірять в потенціал молодого покоління України. Переконані, що найкраща інвестиція сьогодні – це інвестиції в молодь, а отже в майбутнє», – поділилася вона своїми враженнями від заходу з нашим кореспондентом.