Нові можливості для місцевого самоврядування

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Протягом 2-3 грудня міський голова Чугуєва Галина Мінаєва брала участь в регіональній конференції «Забезпечення реформи децентралізації влади: можливості та інновації для розвитку місцевого самоврядування та надання послуг», що відбувалася в Києві.

Організаторами цього заходу виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представництво ПРООН в Україні та Регіональний центр ПРООН по Європі та країнах СНД.

За словами Галини Мінаєвої, в Києві міських голів з усієї України  ознайомили зі стратегічними підходами до децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, фіскальної децентралізації, територіальної та адміністративної реформ, міжмуніципального співробітництва для надання послуг. Крім того, перед  представниками територіальних громад України  було презентовано «Регіональний проект боротьби з корупцією та розвитку місцевого самоврядування», що планується до реалізації за підтримки урядів Румунії, України, Грузії та Молдови.

Також учасники конференції обмінялися думками щодо процесу децентралізації, зокрема, щодо проблемних моментів, пов’язаних із визначенням нових адміністративно-територіальних структур, а також практичного злиття місцевих органів влади та державних установ.