Чугуївці ділилися досвідом

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

26 листопада у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відкрилася Друга щорічна  виставка «Публічне управління XXI», приурочена до Всесвітнього дня науки та 20-річчя ХАРІНАДУ.

Метою виставки була презентація досягнень, сучасних розробок та можливостей галузі «Державне управління», налагодження конструктивної взаємодії з надавачами суспільних послуг, бізнес-середовищем, сприяння формуванню й реалізації інноваційних наукових і освітніх проектів, поглиблення міжнародної інтеграції та співробітництва у сфері публічного управління. Зауважимо, що Чугуївська міська рада була єдиною з міст Харківської області, що мала честь презентувати місцеве самоврядування на цьому заході

Керуюча справами  виконавчого комітету Людмила Макаренко поділилася з учасниками виставки досягненнями нашого муніципалітету в питаннях взаємодії з громадою у сфері муніципального управління.

Досвід співпраці Чугуївської міської ради з ХАРІНАДУ є досить довготривалим та плідним. Саме на базі нашого муніципалітету в 2011 році було відкрито філію кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування цього вишу, де за ці роки пройшли стажування десятки його випускників. Станом на сьогоднішній день у виконавчому комітеті Чугуївської міської ради працюють 9 магістрів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та один кандидат наук державного управління – міський голова Галина Мінаєва.