Вільні творять майбутнє!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Дню Гідності і Свободи був присвячений святковий концерт, що відбувся 21 листопада в актовій залі районного будинку культури. Війсь-ковослужбовців вітав музичним привітанням Національний президентський оркестр. Також в цей день на честь свята представники мерії поклали квіти до закладного каменя на території в/ч А-4104 в мікрорайоні Авіатор, де буде встановлено пам’ятник загиблим в зоні АТО авіаторам.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 13 листопада 2014 року встановлено щорічне відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи. Свято було встановлено на честь початку двох революцій – Помаранчевої в 2004 році та Революції Гідності в 2013 році.

Глядачами святкового концерту в РДК, який організатори символічно назвали «Вільні творять майбутнє!», стали військовослужбовці війсь-кових частин А-0501, А-1993, А-2467, А-4104, що дислокуються на Чугуївщині. Захисників Вітчизни щиро привітали зі святом заступник міського голови Тетяна Вінник та голова райдержадміністрації Євген Королюк.

Незабутнім подарунком для військово-службовців став виступ Національного президентського оркестру під керівництвом художнього керівника, народного артиста України Анатолія Молотая, диригент – підполковник Максим Гусак. Творчий колектив оркестру подарував глядачам нескінченність позитивних емоцій, проникливо і майстерно виконуючи кращі зразки відомих народних і класичних музичних творів.