Кар’єра починається з бібліотеки

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Безробітні чугуївці, вимушені переселенці із зони АТО та демобілізовані учасники АТО мали змогу взяти участь у тренінгах з працевлаштування, які провели міські бібліотеки.

Бібліотеки нашого міста завжди беруть активну участь у різноманітних проектах і грантах. Цієї осені наші бібліотекарі взяли участь в проекті «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках», який реалізується в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (USBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та адмініструється IREX/Україна в рамках програми «Бібліоміст», що вже шостий рік працює в Україні, має цінний досвід навчання бібліотекарів у сфері надання сучасних бібліотечних послуг. Цей проект експериментальний і впроваджується тільки в п’яти областях України. Він має за мету формування навичок ефективного пошуку роботи та отримання знань щодо усіх етапів та особливостей працевлаштування. Проект складається із серії тренінгів з працевлаштування для безробітних, вимушено переміщених осіб (ВПО-переселенців) та демобілізованих учасників АТО. Слухачі тренінгів мали змогу отримати знання та навички по таким питанням, як пошук роботи через інтернет-ресурси, складання резюме, ділового електронного листа для подачі документів, як поводити себе на співбесіді з роботодавцем та уникнути помилок під час пошуку роботи. Тренінги проходили в інтерактивній формі. Також учасники отримали роздатковий матеріал, який допоможе під час самостійного пошуку роботи.

Після завершення тренінгів в центральній бібліотеці міста буде діяти інформаційний куточок по працевлаштуванню; персонал бібліотеки завжди допоможе зорієнтуватись в інтернет-ресурсах, створити електронну пошту, зробити ефективний аналіз інформації про вакансії особисто кожного та багато іншого.