«В граніті, в бронзі, у серцях…»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

21 жовтня Харківська обласна бібліотека для дітей спільно з обласним організаційно-методичним театрально-концертним центром за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації провели обласний патріотичний форум «В граніті, в бронзі, у серцях…», приурочений до Дня захисника України.

На форум з’їхалися учасники двох Всеукраїнських конкурсів: «Найкращий читач України- 2015» та «Книга пам’яті мого роду». Від Чугуївської бібліотеки для дітей була запрошена завідуюча Світлана Толмачова разом з Кариною Кузь, ученицею 9-го класу ЗОШ № 8, лауреатом конкурсу «Найкращий читач України-2015». На цьому заході відбувся IV Літературний фестиваль «Книжковий зорепад». В цьому році він пройшов у формі пізнавально-ігрового квесту. Наші делегати взяли активну участь у конкурсах та мандрували цікавими зупинками, такими як «Козацька», «Солдатська», «Задзеркалля». На мистецькому майданчику діти малювали малюнки на тему «Мій дім – Україна». Захоплюючими моментами форуму була участь в пісочній анімації та спілкування зі скаутами України – ПЛАСТунами.

Церемонію нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Найкращий читач України-2015» проводив О. А. Яцина –  директор Департаменту культури і туризму Харківської ОДА. Карина Кузь стала лауреатом конкурсу в номінації «За вміння аргументовано аналізувати прочитане». Вона була нагороджена грамотою та цінним подарунком.

На завершення приємним подарунком для всіх учасників форуму став перегляд спектаклю «Таємниця кілець, … або Як все починалось» від Харківського дитячого театру «Тимур».