Будівельна амністія триває

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

До кінця поточного року буде діяти Порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, прибудов до них загальною площею до 300 кв.м, а також господарських будівель і споруд загальною площею до 100 кв.м, що збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 12 березня 2011 року без дозволу на виконання будівельних робіт (далі – Порядок).

Даний Порядок затверджений наказом Мінрегіону від 24.04.2015 № 79 та зареєстрований у Мін’юсті за № 547/26992 від 15 травня 2015 року.

Прийняття в експлуатацію об’єктів здійснюється безоплатно органом державного архітектурно-будівельного контролю протягом 10 робочих днів з дня подання заяви, нотаріально засвідченої копії документу на землю, копії технічного паспорту, виготовленого органом БТІ, та 2-х примірників заповненої декларації про готовність об’єкта до експлуатації за формою, наведеною в додатку 3 до цього Порядку.

Зареєстрована декларація є підставою для оформлення права власності на прийнятий в експлуатацію об’єкт та укладення договорів про постачання необхідних для його функціонування ресурсів – води, газу, тепла, електроенергії.

Реєстрація декларацій про готовність до експлуатації об’єктів здійснюється у Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області (м. Харків, вул. Космічна, 21-А, корпус № 1, 12 поверх, т. 701-01-21). Прийом оформлених відповідним чином документів для передачі у Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції здійснює Центр надання адміністративних послуг (м. Чугуїв, вул. К. Лібкнехта, 37).

Більш детальні роз’яснення щодо положень даного Порядку та допомогу у оформленні документів можна отримати у відділі містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Чугуївської міської ради (м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-а, 2 поверх, тел. 2-27-01).