Шановні друзі, дорогі земляки!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Від цьогорічних виборів до місцевих рад ми всі чекаємо багато. Децентралізація влади, розширення повноважень громад потребують нових підходів у роботі і людей, здатних робити конкретну справу. Особливо за складних соціальних, економічних, політичних умов, у яких живемо.

Працюючи у Верховній Раді, я часто стикаюся з тим, що важливі справи, починання, ідеї залишаються нездійсненими або пробуксовують на місцях. Що місцеві депутати більше захоплюються політичними гаслами, ніж конкретними справами.

Проблеми малих міст та сіл, школи й дитячі майданчики, дороги й автобусні зупинки, криниці, медичні заклади, пам’ятники, знедолені біженці, осиротілі діти – усе, з чого складається сьогодні наше життя, – вимагають повсякденної роботи, уваги до людей та їхніх проблем. Нам з вами вдається багато чого зробити у цих справах завдяки працездатній, щиросердій команді. Я ніколи не приховував цього. Більше того, вважав і вважаю, що саме команда – найважливіший здобуток округу. Але за невеликим винятком ці ентузіасти залишаються поза владою.

Ми могли б зробити набагато більше, якби така команда склалася і по вертикалі: від Верховної Ради – до місцевих рад. Законодавча вертикаль народних обранців усіх рівнів вважається максимально ефективною парламентарями багатьох країн світу. Бо вона зменшує розрив між рівнями влади, дає можливість повніше враховувати конкретні проблеми виборців, працювати на їхню користь і політичними, і управлінськими методами. Ось чому навіть особисто вирішив очолити один з виборчих списків округу.

На цих виборах я відкрито підтримую людей, з якими багато років вже працюю разом, з якими зроблено чимало в окрузі. Усі наші спільні починання, якщо перелічити, зайняли б не один аркуш.

Разом з тим влада, зареєструвавши Опозиційний блок буквально в останні дні, поставила нас у нерівні умови з рештою кандидатів. Наша політична сила усвідомлює свою відповідальність перед виборцями за їхнє право віддати голоси за тих, кого вважають гідними довіри. Тож Опозиційний блок прийняв рішення вести своїх кандидатів у Чугуївську міську раду через політичну партію «Всеукраїнське об’єднання «Центр», голова якої є членом нашої фракції у Верховній Раді України. А до обласної ради – у списках Опозиційного блоку. Я особисто цілком підтримую таке рішення, бо це єдина можливість не лише обрати до місцевих рад дієздатну, ефективну команду, людей, яким довіряють в окрузі, але й захистити конституційні права людей.

Голосуючи за наших кандидатів, ви голосуєте за команду, яка показала на ділі, що тримає слово, за команду, яка не підведе!