Слава українським військовим!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

13 жовтня в Чугуївській гімназії № 5 відбулися класні години, присвячені Дню захисника України.

В цей день діти ознайомилися з історією виникнення цієї знаменної дати, історією розвитку Української армії, дізналися про важливість і значення війсь-кових у державі тощо.

Гімназисти зустрілися із військовими, учасниками бойових дій в зоні АТО: капітаном інженерних військ М. С. Матвієнком, капітаном Національної гвардії України Ю. В. Нікітою, старшим сержантом 92-ї ОМБр В. В. Волковим, майором 92-ї ОМБр Р. О. Андрущенком, підполковником інженерних військ Р. О. Балюрою, капітаном В. В. Івановим.

Гості розповіли про патріотів, що в складний для країни час пішли на захист своєї рідної землі, свого дому, родини, дітей, заради свободи та майбутнього України; про мужність і звитягу війсь-ковослужбовців. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти гімназистам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство і про все те, що цікавило дітей. Бійці щиро подякували учням за їх моральну підтримку листами та малюнками, власноруч виготовленими сувенірами. «Ця підтримка допомагала нам у скрутні хвилини, зігрівала душу, піднімала настрій», – зазначив Юрій Володимирович Нікіта.

В цей пам’ятний день дитячі очі світилися вдячністю і гордістю, адже їм пощастило поспілкуватися зі справжніми героями, захисниками рідної землі!

Валерія Клімова, учениця 10 класу Чугуївської гімназії № 5.