На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На черговому засіданні члени міського виконавчого комітету розглянули низку важливих питань щодо організації життєдіяльності міста, функціонування його інфраструктури та майнових прав юридичних та фізичних осіб.

Першим серед головних питань порядку денного було питання про стан поводження з твердими побутовими відходами на території Чугуєва, інформацію з якого надав інспектор енергетичного менеджменту та экономічного анализу фінансово-економічної служби управління ЖКГ та екології міської ради В’ячеслав Грицаєнко. Послуги зі збору, вивезення та утилізації ТПВ надає комунальне підприємство «Чугуївський комунальний комплекс». Станом на 1 липня 2015 року укладено договорів на вивіз сміття з мешканцями багатоповерхових будинків 8998 із 9504 абонентів (95%), з мешканцями приватного сектору – 3208 із 5180 абонентів (62%). Укладений з ТОВ «Еко +» договір дозволив звільнити полігон від матеріалів, які не перегнивають протягом 200 років, на 20%. З метою утилізації небезпечних відходів підписано договір з ТОВ «Науково-виробниче об’єднання Вимпел» на збір та утилізацію приладів, що місять відпрацьовану ртуть, хімічні речовини, залишки фарб, полімерів і т.д., та встановлено спеціальні контейнери у декількох мікрорайонах міста.

У рішенні з даного питання члени виконкому надали ряд рекомендацій КП «Чугуївський комунальний комплекс» з виконання заходів по 100%-му охопленню мешканців Чугуєва договорами на вивіз ТПВ, з покращення санітарного стану у місті, врегулювання питань землеустрою для постійного обслуговування полігону; а також підготувати запити на виділення коштів з обласного бюджету на реалізацію заходів з раціонального використання і зберігання ТПВ.

Про хід підготовки навчальних закладів Чугуєва до 2015-2016 навчального року доповідала начальник міського відділу освіти Марина Проценко. На новий навчальний рік заплановано функціонування 8 загальноосвітніх навчальних закладів та 8 дошкільних. Марина Володимирівна детально зупинилася на виконаних заходах з укріплення матеріально-технічної бази та благоустрою об’єктів освітянської галузі, котрі цього року велися надзвичайно активно. У прийнятому рішенні з цього питання вказано на необхідність завершення планових робіт до початку навчального року, підготовки до опалювального сезону, продовження участі у проектній діяльності задля залучення додаткових коштів на потреби освіти.

У якості головних питань порядку денного було розглянуто інформацію про стан розвитку шкіл естетичного виховання та про проведення розширених базарів з продажу продовольчих та непродовольчих товарів у віддалених мікрорайонах міста.

Серед поточних питань, з яких члени виконкому винесли свої рішення, більшість стосувалися захисту прав неповнолітніх чугуївців та майнових прав фізичних та юридичних осіб.