Профспілки Чугуєва – за «народні» законопроекти

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На минулому тижні відбулося засідання Чугуївської міської Координаційної ради представників галузевих профспілок, на якому обговорювалися питання захисту інтересів працівників в надскладних економічних та фінансових умовах.  За результатами зустрічі профспілкових лідерів було прийнято рішення  звернутися до народного депутата України Дмитра Шенцева з проханням надати всебічну підтримку ініціативам профспілок щодо полегшення життя працівників та більшості громадян країни.

Народному депутату України

Д. О. Шенцеву

Шановний Дмитре Олексійовичу!

Профспілки м. Чугуєва, як і більшість трудового народу України, більш за все бентежить різке падіння життєвого рівня громадян, знецінення праці в країні, заморожування заробітних плат і пенсій, а також зростання тіньової економіки, коли людині стає невигідно працювати легально і вона шукає можливості заробити або в нелегальний спосіб, або виїхати на заробітки за кордон.

Профспілки наполягають на тому, що при інфляції 172% люди мають отримати індексацію своїх доходів принаймні на такий саме розмір. Також несправедливо забирають у людей 15% заробленою ними пенсії, що є неприйнятним для переважної більшості громадян.

Протягом останніх місяців профспілки України неодноразово проводили протестні акції біля Кабінету Міністрів України та Верховної ради України.

16-17 червня поточного року під час чергових протестних акцій профспілками був підписаний й направлений Трудовий ультиматум Уряду та пропозиції до Верховної Ради України стосовно першочергових законопроектів, які потрібно негайно ухвалити для полегшення життя працівників та більшості громадян країни. Після розгляду Трудового ультиматуму профспілок проведено зустріч керівництва парламенту та депутатських фракцій з представниками профспілок і досягнуто домовленості, що «народні» законопроекти, які мають покращити стан трудової людини, будуть розглянуті на сесії вже найближчим часом:

– реєстр. № 2698 щодо скасування обмеження виплати пенсій та соціальних виплат;

– реєстр. № 2682 щодо зниження рівня оподаткування пенсій;

– реєстр. № 2835 щодо здешевлення ціни на природний газ для населення;

– реєстр. № 2883 щодо індексації заробітних плат, пенсій та соціальних виплат;

– реєстр. № 2245 щодо відновлення фінансування Фондом соціального страхування України дитячого оздоровлення, санаторіїв-профілакторіїв та закупівлю путівок на санаторно-курортне лікування працюючих.

Звертаємося до Вас з проханням підтримати зазначені законопроекти, які визначать, чи будемо ми падати у прірву бідності, чи нарешті відчуємо справжню турботу про народ.