Увага! Четвертий сезон огляду-конкурсу «Квітучий край»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

під патронатом народного депутата України Дмитра Шенцева

Ось вже кілька весняно-літніх сезонів жителі Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та Чугуєва активно долучаються до участі у проведенні конкурсу-огляду «Квітучий край». Цікаве та корисне квіткове змагання організовано за ініціативи Дмитра Шенцева, народного депутата України.

Конкурс проходить  з квітня по серпень щорічно. Для жителів округу він став ще одним стимулом до того, щоб почати або продовжувати упорядковувати свої двори, сільські й міські сквери, балкони, лоджії, прибудинкову територію, майданчики перед магазинами, підприємствами, лікарнями та навчальними закладами.

Заявити про себе та стати учасником цього красивого творчого турніру озеленювачів-квітникарів  може будь-який житель нашого округу. І не важливо при цьому, приватна ви особа чи підприємець, пенсіонер, офісний співробітник чи директор школи, головний лікар чи робітник заводу, а може, ви представляєте ціле об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, – головне, щоб на території, доглянутій та прикрашеній власноруч,  були впорядковані клумби, рабатки, квітники, міксбордери тощо.  Учасники конкурсу «Квітучий край» минулих років підтвердили – звичайний двір або парк можна перетворити на райське місце.

Спасибі всім, хто робить своє місто, село чи селище красивішим і затишнішим! Будьте активні, беріть участь! Хай по-справжньому багаті клумби і квітники прикрашають наше життя, вносячи в нього гарний настрій і гармонію! Чекаємо на фото й відеоматеріали про ваш неповторний «Квітучий край» в громадських приймальнях народного депутата та на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript