На сесії міськради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На черговій LXXIII сесії Чугуївської міської ради, що відбулася 26 червня під головуванням міського голови Галини Мінаєвої, було розглянуто більше 40 основних питань порядку денного та декілька додаткових щодо організації життєдіяльності міста у різних галузях.

Усі питання, що були винесені на розгляд депутатського корпусу, попередньо були досконально опрацьовані на засіданнях депутатських комісій, тому робота у сесійній залі вирізнялася злагодженістю та продуктивністю. Лише перше питання «Про скасування рішення LXVI сесії Чугуївської міської ради VI скликання від 26.12.2014 №3048-VI «Про припинення діяльності шляхом реорганізації (приєднання) Муніципального підприємства «Мрія» до Комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс» викликало деякі питання з приводу проведеного аудиту підприємства. Як пояснив секретар міськради Євген Резченко, висновки аудиторської перевірки взято до уваги, КП «Мрія» переведено на нову форму оподаткування, що дозволить йому не тільки провадити статутну діяльність, але і розвиватися, залучати на вільні площі нових контрагентів.

Серед прийнятих рішень слід відзначити затвердження Тимчасового порядку встановлення особистих строкових сервітутів під розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельних ділянках комунальної власності Чугуївської міської ради, Положення та встановлення плати за землю на території Чугуївської міської ради. Також рішенням сесії було внесено зміни до низки міських програм, зокрема, до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Чугуєва на 2015-2019 роки, Програми економічного і соціального розвитку міста Чугуєва на 2015 рік, Програми інформаційного простору м. Чугуєва на 2014-2015 роки.

Декілька прийнятих на сесії рішень стосувалися галузі освіти. Було затверджено комплексну Програму розвитку освіти Чугуєва до 2016 року. Також відтепер змінено статус Чугуївського навчально-виховного комплексу № 3 та перейменовано його на Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 Чугуївської міської ради; змінено тип і Чугуївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням іноземних мов та перейменовано її в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8.

У ході сесії депутати прийняли низку рішень щодо майнових та земельних прав фізичних та юридичних осіб.