Нащадки льотної слави

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чугуївська авіаційна бригада продовжує відкривати дорогу в небо офіцерським кадрам Повітряних Сил Збройних сил України. Історично так склалось, що Чугуївське небо поставило «на крило» тисячі спеціалістів, командирів, начальників, випробувачів та космонавтів, відомих далеко за кордонами нашої країни.

На цьому тижні у Чугуївській 203-й авіаційній бригаді проходили державні іспити з льотної підготовки курсантів 4 курсу Харківського університету Повітряних Сил ім. І. М. Кожедуба. Особовий склад частини та курсанти авіаційного факультету з відчуттям гордості та відповідальності ставляться до виконання поставлених завдань – підготовки молодих льотних кадрів незалежної України.

Після отримання необхідних знань та навичок під час льотної практики юнаки повинні на оцінку довести своє право носити почесне військове звання офіцера-льотчика. Так склалося, що день початку державних іспитів – 8 червня 2015 року – співпав з 95-ю річницею з дня народження неперевершеного майстра повітряного бою, Тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба, до того ж випускника Чугуївського авіаційного училища. Майже 70 курсантів на «відмінно» та «добре» склали державний іспит, впоравшись з комплексом вправ та завдань з управління літаками Л-39 та Ан-26 та вертольотом Мі-8 у небі.

Ми впевнені, що курсанти авіаційного факультету з честю пронесуть через свій життєвий шлях навички, знання традиції авіаторів, будуть гідними послідовниками поколінь військових пілотів.

Фото В. Ільчакова.