Патріотичні плакати Юрія Нерослика

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Вже майже рік на сході України йдуть бойові дії. Кордони нашої держави захищають і військовослужбовці 92-ї окремої механізованої Чугуївсько-Ропшинської орденів Жовтневої Революції та Червоного Прапора бригади, з якими тісний зв’язок підтримують учні 8-Б класу Чугуївської загальноосвітньої школи №7. Учнями класу неодноразово проводилися зустрічі з військовослужбовцями бригади, на передову передавалися обереги та листи.

І ось, 31 березня, пройшла чергова зустріч з військовими 92-ї бригади: старшим лейтенантом Володимиром Воловйовим та прапорщиком Юрієм Неросликом, автором патріотичних плакатів. Зустріч розпочалася з розповіді про те, як хлопці розпочали службу в бригаді, потім Юрій Вікторович розповів учням про ті плакати, які були створені в перервах між боями. Після  перегляду відеоролика про будні 92-ї бригади питання посипалися з усіх боків. Дітей цікавило все: і те, як саме наші гості вийшли з оточення під Іловайськом, і те, як зараз живуть військові.

Під час зустрічі учнями було подаровано військовим випуски щомісячної газети «Привіт українському воїнові». У відповідь діти отримали найцінніший подарунок від Володимира Миколайовича – натільний хрестик, який залишився в кабінеті на видному місці.

Діти побажали військовим якнайшвидше повернутися додому живими та здоровими.