Благодійний фонд Дмитра Шенцева в рамках соціального проекту «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» разом з Чугуївською міською радою та редакцією міської газети «Новости Чугуева»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

оголошують фотоконкурс, присвячений 70-річчю Великої Перемоги, – «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

Час швидкоплинний. Тих, хто здобував у 1941-1945 роках Перемогу ціною свого життя, на жаль, залишилося зовсім мало. Вони вже старі і немічні, та пам’ятають не лише тяготи і страждання тієї страшної війни, але й радість довгоочікуваної Перемоги. Їм є що розповісти. Озирніться навколо себе, можливо, поруч з вами: у хаті навпроти, на сусідній вулиці, в одному під’їзді або на сходовому майданчику – є людина, яка пройшла війну. У кожного з них своя війна і своя історія про неї.

Спілкування з цими людьми може бути відтворено вами й представлене вашим авторським фото на конкурсі «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Фото-знімки надсилайте або приносьте до громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева (адреса: м. Чугуїв, вул. К. Лібкнехта, 37), редакції газети «Новости Чугуева» за адресою: вул. Леонова, 4-А або на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з позначкою «Робота на конкурс» до 01.05.2015 р.

Фотоконкурс проводиться

за номінаціями:

– «Люди» – фотографії ветеранів Великої Вітчизняної війни.

– «Місця» – фотографії пам’ятних місць (вулиць, місць бойової слави, пам’ятників, музеїв).

– «Події» – фотографії заходів, присвячених Великій Вітчизняній війні.

Фотоконкурс триває з 6 квітня 2015 року по 1 травня 2015 року.

Більш детально про умови конкурсу можна дізнатись в громадських приймальнях народного депутата України.

Переможці нагороджуються цінними призами. Урочисте нагородження переможців фотоконкурсу проводитиметься під час урочистих заходів, присвячених святкуванню 70-річчя Перемоги, – 9 Травня 2015 року.

Чекаємо учасників!