До 70-річчя Великої Перемоги

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Дорогі земляки!

9 травня ми відзначаємо одне з найвеличніших свят! Це свято вистраждано героїзмом та подвигом мільйонів людей. 72 країни брали участь у Другій світовій війні, але перемогу світові приніс радянський солдат. Наші солдати йшли в бій за Батьківщину! За рідний дім, за матерів, за дітей! Вони гинули, наближаючи день Перемоги.

Минуло 70 років з того часу. Весь світ пам’ятає подвиг воїна-визволителя. Ми, українці, живемо на святій, героїчній землі. Тож пам’ятаймо про це не лише в свята, а щодня. Нехай доглянуті братські поховання, відремонтовані пам’ятники, меморіали будуть гідною пам’яттю про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Давайте разом збережемо те, що належить нам і майбутнім поколінням.

Вже декілька років на території нашого виборчого округу Благодійний фонд Дмитра Шенцева реалізує соціальний проект «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Закликаємо кожного з вас не залишатися байдужим і спільними зусиллями провести ремонтно-реставраційні роботи пам’ятників, меморіальних комплексів, відновити пам’ятні знаки, упорядкувати братські поховання, території навколо них, висадити клумби, прикрасити квітами. Пропонуючи свій внесок у загальну справу, Дмитро Шенцев готовий сприяти у вирішенні питань придбання зелених насаджень та квітів для упорядкування територій біля пам’ятних знаків, а також у придбанні фарби та матеріалів для відновлення пам’ятників загиблим воїнам. Прийдемо до пам’ятників, на братські могили. Візьмемо з собою наших дітей, онуків. Пам’ять не може бути віддана забуттю.

Пам’ять про героїв – вічна! Подвиг їхній безсмертний!