На сесії міської ради

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На LХІХ черговій сесії Чугуївської міської ради VІ скликання, що відбулася 27 лютого під очільництвом міського голови Галини Мінаєвої, депутати розглянули більш ніж вісімдесят питань порядку денного та прийняли по ним відповідні рішення.

Своїми рішеннями депутати затвердили звіти про виконання плану роботи Чугуївської міської ради за 2014 рік; про виконання низки міських програм з соціального, економічного, культурного розвитку міста та щодо організації інших напрямків життєдіяльності міста, затвердили ряд програм на 2015 рік; визначили орієнтовні строки проведення звітів депутатів Чугуївської міської ради VI скликання перед виборцями; прийняли рішення про безкоштовне харчування учнів та вихованців навчальних закладів Чугуєва, які прибули з території проведення антитерористичної операції; надали згоду ряду підприємств та установ комунальної та державної форми власності, що розташовані на території Чугуєва, пільги по сплаті земельного податку.

До речі, питанню надання пільги по сплаті земельного податку установам Міністерства оборони було приділено особливу увагу. Враховуючи зростання особливого статусу Чугуєва як міста, де не тільки постійно дислокуються військові частини, а й наразі воно широко задіяне у підготовці підрозділів сил АТО, ряд депутатів запропонували у цей влучний момент скористатися підвищеною увагою держави до ЗСУ та відпрацювати з військовим відомством важливі моменти щодо розвитку інфраструктури міста.

Згідно з рішенням LХІХ сесії у місті почали функціонувати два нових ОСББ: депутати винесли рішення про передачу житлових будинків по вул. Горішного, 127 та вул. Харківська, 137 в управління та на утримання об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Дружний-127» та «Центр-137». Також депутати розглянули та затвердили низку питань з надання мешканцям міста дозволів на розробку проектів технічної документації землеустрою, щодо прав оренди та власності.

Наприкінці роботи сесії до депутатів надійшло звернення від мешканців Чугуєва, що мають статус дітей війни, з проханням провести відповідну роботу та внести ясність у питання про виплати за винесеними рішеннями суду 30%-их надбавок до пенсій, які пенсіонери не отримують.