Про сьогодення закладів освіти

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Йшла мова на нараді керівників навчальних закладів Чугуєва, що відбулася 24 лютого за участі міського голови Галини Мінаєвої

Під час зустрічі всебічно обговорювалися актуальні питання життєдіяльності шкіл, дитячих садків, позашкільних закладів освіти у непростий період, котрий переживає наша країна. Увага учасників наради була спрямована на заходи по забезпеченню здійснення безперебійного навчально-виховного процесу, укріпленню матеріально-технічної бази закладів освіти, енергозбереженню. Активна участь освітян у конкурсах та проектах по залученню додаткових інвестиційних коштів на розвиток освітянської сфери – теж нагальне питання сьогодення, в умовах, коли капітальних вкладень на потреби галузі вкрай недостатньо. Особливий акцент у ході спілкування керівників закладів освіти з міським головою було зроблено на питаннях захисту життя та здоров’я дітей з урахування стану підвищеної готовності до надзвичайної ситуації на всій території держави. У зв’язку з напруженою ситуацією, тривожними настроями у суспільстві набуває актуальності і питання надання дітям інформаційно-психологічної підтримки. Дбати про психічне благополуччя школярів та вихованців дитсадків – теж наразі одне із головних напрямків роботи освітян.

Підсумовуючи роботу наради, міський голова Галина Мінаєва закликала усіх її учасників, незважаючи на досить складні умови, докласти максимум зусиль як для забезпечення якісного навчального процесу, так і створення у закладах освіти атмосфери душевного комфорту для дітей.