Лідер з питань охорони праці

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

З часу заснування на ТОВ «Бікорм» не було зареєстровано жодного нещасного випадку та професійного захворювання.

ТОВ «Бікорм» (керівник – Альберт Мелікбегян, інженер з охорони праці – Олена Гаджиєва) було засновано в 2013 році. Основним видом його діяльності є виробництво основних органічних хімічних речовин.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бікорм» є лідером з питань охорони праці на Чугуївщині. Одним із головних и незмінних пріоритетів у діяльності підприємства є безпека працюючих і виробництва.

Основою цієї роботи є підбір, навчання та розстановка кадрів на конкурсній основі. Працівники, які обслуговують устаткування підвищеної небезпеки, проходять навчання в ліцензованих навчальних закладах. Для всіх професій і посад розроблено кваліфікаційні матриці, в яких визначається обсяг знань, необхідних при роботі на конкретному робочому місці. Після освоєння матеріалу працівник проходить атестацію в комісії товариства. Всі працівники товариства щорічно проходять навчання і перевірку знань з питань охорони праці.

Підприємство постійно працює над зменшенням частки ручної праці на виробничих дільницях.  Втручання людини до виробничого процесу мінімальне.

Робота, що проводиться в товаристві, та високий рівень спеціалістів, задіяних у виробничому процесі, дозволяє підприємству працювати без виробничого травматизму та професійних захворювань працівників.