Не витрачайте марно свої кошти

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У Чугуєві послугу з водопостачання та водовідведення надає Комунальне підприємство «Чугуїввода», пріоритетом у роботі якого є якісне надання послуг, забезпечення безперебійного та безаварійного водопостачання і водовідведення.

Постановою Національної комісії від 28. 08. 2014 р. № 1158 з 1 жовтня 2014 р. для КП «Чугуїввода» встановлено економічно обґрунтовані єдині тарифи для всіх категорій споживачів.

Плата за послуги з водопостачання та водовідведення споживачам нараховується за нормами водоспоживання, а за наявності засобу обліку холодної води ( лічильника ) за фактичними показниками. Але не всі споживачі, які мають лічильники холодної води, готові сплачувати за послугу з централізованого водопостачання та водовідведення у повному обсязі за новими тарифами та знаходяться у пошуках, яким чином підробити пломбу, щоб здійснити втручання в роботу засобу обліку, або призупинити чи зупинити її за допомогою магніту, внаслідок чого підприємство несе фінансові збитки.

Щодо бажаючих втрутитись у роботу засобу обліку води КП «Чугуїввода» попереджає, що у разі самовільних дій споживач сплачує витрату води згідно до п. п. 5.18, 3.3, 3.4 «Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України». Для виявлення вищезазначених порушень підприємство почало застосовувати номерні пристрої опломбування з логотипом «Чугуїввода». Пристрої мають декілька ступенів захисту: нанесення індивідуальної маркировки, номера та логотипу на корпусі і вставки; особливості матеріалу та конструкції виключають підробку збірних частин, що дозволить виявити будь-які ознаки втручання, не дозволить повторного застосування пристрою. Також застосовуються індикатори магнітного поля. При втручанні в роботу механізму засобу обліку зовнішнім магнітним полем індикатор намагнічується та змінює зовнішній вигляд, так що приховати втручання буде неможливим. Кожна пломба-індикатор має порядковий номер, який дублюється відривним елементом наклейки. При спробі зняття пломби руйнується структура індикатора, що зразу буде помітно.

Також КП «Чугуїввода» повідомляє споживачам, що відповідно до ст 17. ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», «Споживач зобов’язаний забезпечити доступ до мережі, арматури, засобів обліку, розподільчих систем представників виконавця виробника за наявності в них відповідного посвідчення».

Шановні споживачі! Не будьте правопорушниками! Не витрачайте марно свої кошти.