Новорічні традиції освітян

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

23 січня за новорічними святковими столами зібралася велика освітянська родина на традиційні освітянські вечорниці  2015 року.

Зібралися вже 14 раз поспіль для того, щоб побажати один одному успіхів, миру та щастя у новому році; щоб поспілкуватися, потанцювати та «запалити» нових театральних зірок освітянської родини. А побачити було що! У цьому році творчий колектив Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості запропонував освітянам згадати стару дитячу казку «Дюймовочка»,  показавши її на новий лад!

На сцені із задоволенням виступали представники педагогічних колективів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, які на цей вечір перетворилися у казкових персонажів. А головними героями казки стали: педагог-організатор Чугуївської школи № 1 Євгенія Бондаренко (Дюймовочка), вчитель історії Чугуївської школи № 7 Сергій Стафєєв (Ельф), вчителі Клугино-Башкирівської школи Володимир та Юлія Жиглови (син Жаба та мати Жаба), керівник хореографічного гуртка Чугуївської школи № 2 Тетяна Самойленко (Золота Рибка), медична сестра з дієтичного харчування Чугуївського ДНЗ  № 8 Олена Моїсєєва (Ластівка), керівник вокального гуртка Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Вікторія Пахоменкова (мама).

Сценаристами та режисерами казки виступили культорганізатори БДЮТ Вікторія Мірошникова та Олександра Вдовіна, звукооператором та світлорежисером – Ігор Ольховик, декорації виготовлені художником-оформлювачем Оксаною Толстою.

За традицією на освітянських вечорницях була присутня міський голова Галина Мінаєва, яка разом з усіма присутніми у святковій залі отримала задоволення та побажала чугуївській громаді миру та процвітання, а артистам – творчого успіху!

За свою історію освітянські вечорниці стали унікальною та неодмінною частиною життя педагогічної спільноти міста. Новий рік – свято родинне, отже педагоги міста – це справжня родина. Так нехай у новому році ми, як справжня сім’я, разом подолаємо всі труднощі та будемо жити у мирній, заможній, щасливій країні.