«Наш вклад у розвиток міста»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

підведені підсумки щорічної міської акції

Четвертий рік поспіль у Чугуєві проходить щорічна акція «Наш вклад в розвиток міста», мета якої – активізувати громадське суспільство: дати можливість розвитку ініціативи представників громадських організацій, міських осередків політичних партій України, релігійних громад, об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, вуличних комітетів; підтримати ініціативні групи жителів міста, їх залучення в процес демократизації життя в місті; виховувати у чугуївців дбайливе ставлення до міста, до всього того, що зроблено руками людей.

В 2014 році найбільшу активність в суспільно-політичному житті міста проявили такі громадські організації, як «Велоклуб «Карбон», Чугуївська міська правозахисна група, «Житлова рада», «Творче об’єднання митців та майстрів міста Чугуєва», «Чугуївська спілка радіоаматорів «Радіохвиля», «Офіцерські збори», «Чугуївська міська організація Червоного Хреста України», «Чугуївський об’єднаний союз інвалідів Афганістану», первинні ветеран-ські організації мікрорайону Авіатор та ветеранів Чугуївського заводу паливної апаратури, фізкультурно-оздоровчий клуб «Надія», громадська організація «Зоозахист», органи самоорганізації населення – вуличні комітети «Молодіжний», «Річний».

За підсумками моніторингу участі громадських об’єднань в акції «Наш вклад в розвиток міста» її переможцями були визнані дві громадські організації міста та ініціативна група. Таким чином, під час святкових заходів, присвячених Дню місцевого самоврядування, дипломом І ступеню та грошовою премією в розмірі 600 грн буде нагороджено Чугуївську міську громадську організацію «Велоклуб «Карбон», яка протягом 2014 року провела по Чугуєву близько 10 велопробігів, залучила до участі в них близько 300 жителів міста. Слід зазначити, що велопробіги по місцях бойової слави, організовані «Карбоном», мали величезне виховне значення для молоді щодо збереження історичної пам’яті та вшанування подвигів учасників Великої Вітчизняної війни.

Дипломом ІІ ступеню та грошовою премією в розмірі 500 грн буде нагороджена первинна ветеранська організація ЧЗПА, що протягом 2013 – 2014 років реалізувала проект «Дело всей жизни». В результаті величезної пошукової та дослідницької роботи підготовлено книгу «Сохрани меня в сердце своем» – про ветеранів ЧЗПА – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни. Дипломом ІІІ ступеню та грошовою премією в розмірі 400 грн буде нагороджено ініціативну групу людей, яка протягом 2013-2014 років активно реалізовувала в Чугуєві проект «Пам’ять серця» від німецького фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє». Під час реалізації проекту проведено значну роботу з жителями міста, які в свій час постраждали від нацизму: а саме, будучи малолітніми, були вивезені на примусові роботи за межі своєї Батьківщини. Учасники проекту надавали їм психологічну допомогу, переймалися покращенням їх соціального стану, створювали можливості для розвитку діалогу та взаєморозуміння між поколіннями. За підсумками реалізації проекту Чугуївська міська рада ветеранів України отримала в постійне користування оргтехніку; створено веб-сайт Чугуївської міської організації ветеранів України.