Учнівські лідери в гостях у мерії

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Минулого вівторка відбулось чергове засідання ради старшокласників міста. Лідери учнівських організацій завітали до мерії.

Міський координаційний центр «Лідер» функціонує при Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради. Керуюча справами виконкому Людмила Макаренко розповіла школярам про роботу міської ради та її виконавчого комітету, а також про реформування місцевого самоврядування. Діти мали змогу відвідати відділи міськвиконкому та поспілкуватися з працівниками мерії.

Черговое засідання міської ради старшокласників відбулося на тему «Місцеве самоврядування та його роль у системі влади». Цього разу лідери учнівських організацій навчальних закладів міста були запрошені до кабінету міського голови, щоб за чашкою чаю обгово-рити питання освіти, благоустрою, рідного міста, роботи виконавчого комітету Чугуївської міської ради. Вже не вперше в цьому році заняття активної молоді відбуваються в приміщенні міськвиконкому, але до міського голови школярі завітали вперше. Учасники засідання у неформальній обстановці поставили питання дозвілля та навчання молоді, а Галина Миколаївна розповіла про перспективи розвитку Чугуєва та відповіла на запитання своїх гостей.

За традицією, лідери подарували міському голові галстук членів координаційного центру «Лідер», тим самим висловивши свою шану Галині Миколаївні за небайдужість до молодіжних проблем.