Венеціанський карнавал

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

В останній день шкільних канікул, 2 листопада, Дмитром Шенцевим, народним депутатом України, була організована  поїздка печенізької та чугуївської дітвори на нове циркове супер-шоу до Харківського цирку.  Вкотре за ініціативи  Дмитра Олексійовича школярі та дошкільнята чудово провели час і отримали від незвичайного шоу масу теплих та яскравих емоцій.

П’ятдесят маленьких чугуївців  мали змогу відвідати циркову виставу. Всі 150 хвилин пробігли, як одна мить. Циркове шоу не перестає дивувати навіть найвибагливішу публіку, не кажучи про дітей, які вперше зайшли до зали цирку. Лазерні, світлові, димові спецефекти на льодовій арені з новими технологіями – льодом без води, – таке видовище постало цього разу перед глядачем у програмі «Венеціанський карнавал».  Дивовижна атмосфера дружелюбності, доброти і затишку панувала у цирковому театрі.

– І знову зачаровані! І знову вражені злагодженою роботою артистів! А звірі на ковзанах!  Це диво, це реальна казка! Велике спасибі за добре, тепле і дивовижне свято. Величезне спасибі нашому депутатові і, звичайно, артистам цирку. Ми отримали задоволення від вистави. Загадаємо бажання – нехай буде ще більше таких поїздок від Дмитра Шенцева, – ось так відгукувалися діти про недільний променад.

Враженнями від побаченого поділилися батьки малечі:

– Для наших дітей  це  не перше відвідання вистави, але як і завжди – надзвичайна подія. А ця змістовна подорож навдивовижу була приємною і веселою, вистава захоплювала яскравістю виступів та карколомних трюків, дорога додому була насичена обговоренням побаченого. Ми щиро цінуємо турботу та піклування про наших дітей, адже  не кожна родина в змозі дозволити собі такі розваги для дітей.

– Дякуємо Дмитру Шенцеву за яскраві дитячі враження, позитивні емоції і за небайдуже ставлення до інтересів дітей. Поїздка доставила справжню радість дітям, розширила  їх коло спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю й чекаємо нових приємних сюрпризів від нашого народного депутата.